Tinklalapio logotipas
Grįžti

Apdovanoti Švedijos ambasados ir 15min organizuoto rašinių konkurso #GlobalGoals laimėtojai
event 2018-04-23 domain 15min.lt

Apdovanoti Švedijos ambasados ir 15min organizuoto rašinių konkurso #GlobalGoals laimėtojai

Lietuvai minint valstybingumo šimtmetį Švedijos ambasada pasveikino lietuvius pakviesdama jaunąją kartą įsitraukti į jos rengiamą kūrybinių rašinių konkursą #GlobalGoals. Konkurso organizatoriai gavo net 170 esė anglų kalba, kuriuose moksleiviai pateikė savo sprendimus septyniolikai globalių problemų.

Penktadienį Švedijos Karalystės ambasadoje surengtame laureatų pagerbime ambasadorė Maria Christina Lundqvist perdavė linkėjimus nuo konkursą inicijavusios Švedijos profesinio ir suaugusiųjų mokymo ministrės Annos Ekström ir pasveikino ne tik laimėtojus, bet visus dalyvavusius.

„Lietuvos valstybingumo šimtmečio proga nusprendėme pasveikinti lietuvius su prasminga dovana. Su dovana, kuri turėtų prasmę ir ateityje“, – teigė ambasadorė.

„Buvome nustebinti entuziazmo, su kuriuo jauni žmonės aptarė globalius tikslus. Moksleiviai parašė daugiau nei 170 rašinių. Tai rodo, kad jums rūpi svarbios problemos ir suprantate veikimo kartu svarbą“, – pažymėjo M.C.Lundqvist.

Renginyje dalyvavusi švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė iš ambasadorės rankų gavo pirmąją knygą, į kurią sudėti atrinkti geriausieji rašiniai.

Daugiau skaitykite čia.