Tinklalapio logotipas
Grįžti

Ar išmanai ekonomiką?
event 2018-02-07 domain Žinauviska.lt

Ar išmanai ekonomiką?

2018 m. kovo 13 d. 11:00 neišeidamas iš namų atsakyk į klausimus, sužinok savo ekonomikos žinių lygį, užpildyk spragas ir laimėk prizų! Pirmą kartą organizuojamas Nacionalinis ekonomikos egzaminas skirtas visiems: ir dešimtokui, ir programuotojui, ir bankininkui. 

Egzamino klausimai apims svarbiausias ekonomikos temas: pagrindinius principus, asmeninius finansus, verslumą, ekonominę politiką, tarptautines rinkas. Klausimai kvies mąstyti, o ne prisiminti faktus ar apibrėžimus.

Dalyviai varžysis trijose kategorijose: ekonomiškai raštingiausias moksleivis, studentas ir pilietis. Geriausieji laimės piniginius prizus – po 500 Eur.

Prie egzamino taip pat gali prisidėti ir mokyklos. Daugiausiai dalyvių pritraukusi mokykla bus apdovanota papildomais prizais – vadovėliais „Ekonomika per 31 valandą“.

Mokytojai, dėstytojai, moksleiviai, studentai ir kiti aktyvūs piliečiai gali tapti iniciatyvos ambasadoriais ir padėti egzaminą organizuoti jų mokymo įstaigoje, darbovietėje ar mieste. Jei susidomėjai, rašyk klausk@ekonomikosegzaminas.lt.

Na, o dabar laikas treniruotei!

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.