Tinklalapio logotipas
Grįžti

Atrinktos mokyklos projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ kūno kultūros ir fizinio aktyvumo edukacinei veiklai
event 2018-06-04 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Atrinktos mokyklos projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ kūno kultūros ir fizinio aktyvumo edukacinei veiklai

Šiuo metu dalyvauti projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ kūno kultūros ir fizinio aktyvumo edukacinėse programose atrinktos 177 mokyklos. 

Mokyklos atrinktos įvertinus jų parengtus sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo ir saugios aplinkos kūrimo iniciatyvų aprašus, iniciatyvų planą ir motyvaciją, taip pat atsižvelgta į NVŠ veiklos skatinimą ir sklaidą mokykloje, dėmesį specialiųjų ugdymo poreikių turintiems, socialinę atskirtį patiriantiems mokiniams, bendruomenės dalyvavimą mokyklos gyvenime. Stengtasi įtraukti mokyklas iš visų šalies regionų, suteikti daugiau ugdymo(si) galimybių nutolusių miestelių ir kaimų mokyklų mokiniams.

Atrinktų mokyklų sąrašas

Su atrinktomis mokyklomis bus pasirašomos bendradarbiavimo sutartys, kurios mokykloms bus išsiųstos artimiausiu metu. Užpildytas ir pasirašytas sutartis (2 originalius egzempliorius) projekto dalyviai turi atsiųsti iki 2018 m. birželio 22 d. adresu: Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius, Projektui  „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ (Rūtai Orlauskienei).

Pasirašius sutartį su mokykla ir baigus programų viešuosius pirkimus, kiekvienai atrinktai mokyklai bus siūloma dalyvauti vienoje iš paraiškoje pateiktų edukacinių veiklų. Iš viso numatoma 10 užsiėmimų, kuriuose bus kviečiamos dalyvauti ne mažesnės nei 15 vaikų grupės. Visuose užsiėmimuose gali dalyvauti skirtingi mokiniai. 10 pasirinktos edukacinės programos užsiėmimų bus finansuojami iš projekto lėšų.

Mokinių atvežimas iki vietos, kur vykdoma programa, ir parvežimas atgal į mokyklas iš projekto lėšų finansuojama nebus. Kai kurie užsiėmimai gali vykti ir mokyklos erdvėse (priklausys nuo konkrečios paslaugos).

Mokyklos bendruomenė, sudalyvavusi visuose pasirinktos kūno kultūros ir fizinio aktyvumo edukacinės programos užsiėmimuose, turės patikslinti NVŠ iniciatyvų(fizinio aktyvumo, sveikos gyvensenos ugdymo, saugios aplinkos kūrimo) aprašą, kuris bus publikuojamas tinklalapyje www.emokykla.lt.

Kilus klausimams, susisiekite su projekto kūno kultūros ir fizinio aktyvumo edukacinės programos veiklos organizatoriais:

Andriumi Zajančkausku, tel. 8 5 231 6133, el. p. andrius.zajanckauskas@lmnsc.lt

Rūta Orlauskiene, tel. 8 5 276 6551, el. p. ruta.orlauskiene@lmnsc.lt