Tinklalapio logotipas
Grįžti

Atsakymas į abituriento „verkšlenimą“ po matematikos egzamino: „Per pamokas reikia ne miegoti ar žaisti telefonu, o klausyti“
event 2018-06-11 domain 15min.lt

Atsakymas į abituriento „verkšlenimą“ po matematikos egzamino: „Per pamokas reikia ne miegoti ar žaisti telefonu, o klausyti“

Šeštadienį 18 tūkst. Lietuvos abiturientų laikė matematikos egzaminą. Po jo keletas abiturientų su 15min pasidalijo savo įspūdžiais. Vienas jų teigė, kad po egzamino supratęs – teisybės nėra: „Kas antras bendraklasis mano, kad neišlaikys. Belieka laimės ieškoti svetur“. Šį „verkšlenimą“ perskaitęs 15min skaitytojas nusprendė sureaguoti ir išdėstyti savo poziciją.

„Paklausus bendraklasių, kaip jiems sekėsi, kas antras atsakė, kad egzamino, ko gero, neišlaikys. Na, o jei pasiseks, tai labai prastais balais“, – redakcijai rašė abiturientas.

Reaguodamas į tai, 15min skaitytojas, taip pat abiturientas, nenorėjęs, kad jo tapatybė būtų viešinama, todėl pavadinkime jį Matu, teigė, kad „tokią nesąmonę galėjo pasakyti tik arba labai viską hiperbolizuoti mėgstantis mokinys arba mokinys, kuris mokosi giliausio ir prasčiausio Lietuvos užkampio mokykloje, kurioje saulėgrąžų lukštai voliojasi po radiatoriais ir mokiniai užsuka į mokyklą labiau dėl draugiško parūkymo su valytojomis, o ne mokslo“.

Jis ramino, kad Nacionalinis egzaminų centras ar tie, kurie rūpinasi balų ribų nustatymu, matydami, kad abiturientai išlaikė egzaminą prastai, nuleis kartelę: „Numuš reikiamų taškų skaičių išlaikymui ir su mažesniu balu gausi šimtuką“.

Daugiau skaitykite čia.