Tinklalapio logotipas
Grįžti

Atsiprašome dėl netikslumo užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalyje
event 2018-04-10 domain Nacionalinis egzaminų centras

Atsiprašome dėl netikslumo užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalyje

Balandžio 4–6 d. vyko užsienio kalbos (anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių) valstybinių brandos egzaminų kalbėjimo dalis. Šioje egzamino dalyje mokiniai turėjo pademonstruoti savo komunikacinius gebėjimus pagal parengtas monologo ir dialogo užduotis.

Užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalies dviejose monologo užduotyse buvo pateikti skirtingi skaičiai pačioje diagramoje ir šalia jos esančioje informacijoje. Atsiprašome už šį techninį netikslumą ir užtikriname, kad mokinių rezultatams tai neturės įtakos.

Tikėtina, kad skirtingi skaičiai prie diagramų tikrai nesutrukdė mokiniams atlikti užduočių, nes egzamino vykdymo metu informacijos apie šį netikslumą negavome. Šioje egzamino dalyje yra vertinama mokinių komunikacija užsienio kalba, o ne faktinės informacijos tikslumas. Jei mokiniai paminėjo skaitinės informacijos neatitikimą, tai tik pademonstravo užsienio kalbos aukštesnę kalbinę kompetenciją.

Dėkojame mokiniams už sąmoningumą ir pasidalijimą informacija.

Užsienio kalbos (anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių) valstybinių brandos egzaminų kalbėjimo dalies rezultatai skelbiami kartu su šių egzaminų klausymo, skaitymo ir rašymo dalies rezultatais – mokiniai gaus bendrą visų dalių įvertinimą taškais ir balais.