Tinklalapio logotipas
Grįžti

Audringos abiturientų naktys: išnuomoti viešbučiai, pribloškiančios suknelės ir alkoholio paieškų maršrutai
event 2018-05-25 domain Delfi.lt

Audringos abiturientų naktys: išnuomoti viešbučiai, pribloškiančios suknelės ir alkoholio paieškų maršrutai
Vieni paskutines mokyklines šventes švenčia pompastiškai, kiti – kukliai, o treti traukia į užsienį, kur gali legaliai mėgautis tuo, kas Lietuvoje draudžiama.

Dauguma DELFI kalbintų abiturientų ir jų tėvų pasakojo, kad neketina išlaidauti: švęs sodybose arba tiesiog eis kartu pavakarieniauti, nors buvo ir tokių, kurie išlaidas skaičiavo šimtais.
 
O kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius ir „radistas“ Rolandas Mackevičius papasakojo apie linksmybes viešbučiuose, pramogų kompleksuose ir alkoholio paieškas užsienyje.
 
40 eurų – šventei, dar 150 – puošniems drabužiams
 
Vilkaviškyje gyvenanti Aida DELFI pasakojo, kad išleistuvių jos sūnus nešvęs – didžioji šventė numatyta paskutinio skambučio proga. „Po 30 eurų rinkome visam tam baliui ir dar po 10 – mokytojų dovanoms, – įvardijo Aida. – Visa šventė vyks kaimo turizmo sodyboje.“
 
Abituriento mama pasakojo, kad paskutinio skambučio šventėje tėvai nedalyvaus, nes ji vyks dienos metu, o vėliau mokiniai važiuos į šventę sodyboje. Nei tėvų, nei mokytojų vakarinėje šventės dalyje nebus. „Tėveliai čia niekur nedalyvauja ir nei tėveliams, nei mokytojams jokio baliaus nebus. Ten bus tik vaikai“, – pasakojo ji.
 
Daugiau skaitykite čia.