Neformalusis vaikų švietimas

Grįžti

Auginkite žaliąsias palanges ir dalyvaukite ekologiniame konkurse!
event 2019-01-29 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Auginkite žaliąsias palanges ir dalyvaukite ekologiniame konkurse!

Nors už lango dar kalnai sniego, ir mažus, ir didelius kviečiame pradėti galvoti apie pirmus pavasario daigelius. Auginkite žaliąsias palanges ir dalyvaukite ekologiniame konkurse!

Šių metų konkurso „Mano žalioji palangė“ tema – „Pasaulis ant mano palangės“. Kurkite ir auginkite žaliąsias kompozicijas savo mokyklų ar namų erdvėse, jas fotografuokite ir su trumpu aprašymu pateikite iki gegužės 2 d.

Konkurse kviečiame dalyvauti ikimokyklinio amžiaus vaikus, mokinius ir jų mokytojus, šeimas. 

Konkurso tikslas – skatinti domėjimąsi augalais ir jų panaudojimo galimybėmis kuriant sveiką edukacinių erdvių aplinką bei ugdyti atsakomybę už savo aplinką.

Geriausių palangių autoriams, kuriuos išrinks vertinimo komisija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo bei VU botanikos sodo Facebook paskyrų lankytojai, atiteks prizai, o pati pačiausia, daugiausiai publikos simpatijų sulaukusi palangė bus apdovanota „Metų žaliosios palangės“ sertifikatu.

Konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto botanikos sodas. Konkurso partneriai: Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos.

Nuostatai

Konkurso koordinatorės:

LMNŠC Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus metodininkė Aušrinė Demšienė, tel.: (8 5) 267 0060, 8 678 16 553, el. paštas ausrine.demsiene@lmnsc.lt

VU botanikos sodo Ryšių su visuomene skyriaus vyr. specialistė Rasa Ryliškienė, (8 5) 219 3139 (ikimokyklinio ugdymo įstaigos).