Tinklalapio logotipas
Grįžti

Aukštųjų mokyklų reitinge Lietuvos sporto universitetas kyla į viršų
event 2018-05-18 domain 15min.lt

Aukštųjų mokyklų reitinge Lietuvos sporto universitetas kyla į viršų

Žurnalo „Reitingai“ sudarytame 2018 metų Lietuvos universitetų vertinime LSU pakilo į dešimtą vietą. Pastaruosius kelerius metus keliomis pozicijomis žemiau buvęs specializuotas universitetas labiausiai įvertintas kategorijose „Konkuravimas tarptautinėje studijų erdvėje“ (5 vieta), „Studijų ir mokslo aplinka“ (6 vieta), „3 kurso studentų požiūris į savo universitetą“ (7 vieta), „Alumnų kuriama pridėtinė vertė ir darbdavių vertinimai“ (9 vieta).

Universiteto galutinę vertinimo vietą sudarė septynios kategorijos. Be minėtų, vertinti mokslo, meno ir / ar sporto pasiekimai, esamas ir ateities akademinis personalas, studentai ir studijų kokybė.

Žurnalas „Reitingai“ pažymi, kad Lietuvos sporto universiteto patekimas į dešimtuką – vienas įdomiausių pokyčių pastarųjų metų reitingavime. „Palyginti su 2017 metų, jis (Lietuvos sporto universitetas – a. p.) pakilo dviem pozicijomis ir tai šiam nedideliam specializuotam universitetui yra iš tiesų reikšminga. Svarios įtakos šio universiteto šoktelėjimui aukštyn, beje, turėjo studentų nuomonė“, – teigiama žurnalo „Reitingai“ vertinime.

Neliko nepastebėti ir infrastruktūros pokyčiai universitete. Žurnalo duomenimis, pagal pastarųjų penkerių metų investicijas į infrastruktūrą, tenkančias vienam studentui, šiemet labiausiai išsiskiria LSU. Čia vienam studentui tenka 3711 eurų investicinių lėšų infrastruktūrai.

Daugiau skaitykite čia.