Tinklalapio logotipas
Grįžti

Austėja Landsbergienė atsikirto kritikams: paaiškino milijoninio verslo kilmę
event 2018-08-30 domain Delfi.lt

Austėja Landsbergienė atsikirto kritikams: paaiškino milijoninio verslo kilmę

Valdantieji ėmė naršyti po Austėjos Landsbergienės privačių ugdymo įstaigų verslą. Jiems labiausiai kliūva tai, kad Landsbergienės mokyklos ir darželiai per kelerius metus uždirbo daugiau nei tris milijonus eurų pelno, o tris ketvirtadalius milijono jaunųjų Landsbergių šeima šiemet investavo į vertybinius popierius.

Žinoma edukologė ir sėkminga verslininkė Austėja Landsbergienė - „DELFI Dėmesio centre“. Taip pat laidoje – Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkės Agnės Širinskienės ir Ministro Pirmininko patarėjo Skirmanto Malinausko komentarai.

- Ponia Landsbergiene, ar nerimavote dėl visuomenės reakcijos – kas bus, kai paaiškės, kad jūsų verslas ne tik sėkmingas, bet ir uždirba milijonus?

- Ne.
 
- Pagal galiojantį įsitikinimą, švietimo darbuotojai, turbūt ir įstaigų šeimininkai, turėtų būti „biednesni“ už bažnyčios peles. Jaučiate tokią didžiosios visuomenės dalies nuostatą?
 
- Matote, apskritai mano Stanfordo profesorius, kuris, aišku, gali ir labai klysti, sakė, kad visos įmonės turėtų būti pelningos. Manau, kad ir tėvai nenorėtų vesti savo vaiko į tokią švietimo įstaigą, kuri nesugeba sudurti galo su galu ir niekada nežinotų, ar rugsėjo 1 d. vėl galės atvesti savo vaikus ten pat.
 
Daugiau skaitykite čia.