Tinklalapio logotipas
Grįžti

Baigiamasis projekto „MAGIS pamokos – kūrybiškumo eksperimentai“ susitikimas
event 2018-01-15

Baigiamasis projekto „MAGIS pamokos – kūrybiškumo eksperimentai“ susitikimas

Kviečiame Jus dalyvauti baigiamajame projekto „MAGIS pamokos – kūrybiškumo eksperimentai“ susitikime, kuris įvyks sausio 24 d. 15:00 val. Vilniaus jėzuitų gimnazijos Didžiojoje salėje (adresu Augustijonų g. 5, Vilnius). Projektą įgyvendino Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija kartu su Vilniaus jėzuitų gimnazija, finansavo  Vilniaus miesto savivaldybė pagal Mokyklų pažangos ir bendradarbiavimo projektų programą.

Projekto dėka abiejų bendradarbiaujančių gimnazijų mokytojai turėjo galimybę pasidalinti  kūrybiško mokymo(-si) patirtimi ir kartu pasisemti naujų minčių, idėjų ir žinių. Projekte dalyvavo po penkis kiekvienos gimnazijos mokytojus, jiems buvo skirti keturi praktiniai projekto seminarai, ugdantys kūrybiškumą ir tobulinantys emocinius gebėjimus. Kiekvienas mokytojas poroje su kitos gimnazijos mokytoju kartu suplanavo ir pasirengė MAGIS pamokai, praktiškai panaudodami seminarų metu įgytas žinias. Jėzuitų pedagogikoje siekis „Magis“ yra vienas iš ugdymo principų ir reiškia – „geriau“, „daugiau“. Šiame kontekste MAGIS pamoka – pamoka, kurioje ugdymo procesas įdomesnis, kūrybiškesnis, daugiau įtraukiantis, geriau motyvuojantis.

MAGIS pamokų metu abiejų gimnazijų mokytojai turėjo kitokią pamokos patirtį, kuria ir norėtume pasidalinti su Jumis projekto baigiamajame susitikime.

Susitikimo darbotvarkė:

15:00-15:10 Trumpas projekto pristatymas (koncepcija, eiga, rezultatai).

15:10-15:50 Dalyvavusių mokytojų patirties pristatymas.

15:50-16:00 Diskusijos, apibendrinimai.

Apie savo atvykimą prašome pranešti el. paštu: pr@vjg.lt arba tel: 8 650 12069.