Tinklalapio logotipas
Grįžti

Balandžio 4–5 dienomis, Alytuje vyks paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“
event 2018-02-06 domain Ugdymo plėtotės centras

Balandžio 4–5 dienomis, Alytuje vyks paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“

Paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ – tai jau antrus metus vykstantis renginys, kuris organizuojamas vis kitame Lietuvos regione. Didžiulio pasisekimo 2017 m. Aukštaitijos regione (Radviliškyje) sulaukusi paroda šiemet kviečia atvykti į Dzūkijos sostinę Alytų.

Mokinių pavasario atostogų metu, balandžio 4–5 dienomis, Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje vyks paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“. Stendų erdvėje prisistatys įvairios įmonės ir įstaigos, siūlančios edukacinius produktus ir veiklas mokykloms. Parodoje numatoma daugiau kaip 50 nemokamų užsiėmimų klasėse. Pagrindinė šių metų parodos renginių kryptis – ugdymo turinio kaita.

Verslo įmones ir įstaigas kviečiame dalyvauti stendų erdvėje ir pristatyti savo produktus bei paslaugas. Norinčiųjų dalyvauti stendų erdvėje laiškų lauksime iki vasario 15 dienos adresu paroda@upc.smm.lt.

Jau šiandien pasižymėkite balandžio 4–5 d. savo kalendoriuose ir kartu su kolegomis planuokite atvykti į Alytų!

Parodos renginius skelbsime kovo 12 d. svetainėje https://regionine.ugdome.lt/.

Parodą organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras, bendradarbiaudami su Alytaus miesto savivaldybe ir Alytaus šv. Benedikto gimnazija.