Tinklalapio logotipas
Grįžti

Bangladešo vaikams – jaunųjų kauniečių žaislai
event 2018-04-12 domain Diena.lt

Bangladešo vaikams – jaunųjų kauniečių žaislai

Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje atidaryta Romualdo Požerskio fotografijų paroda "Bangladešo vaikai", kurios herojais tapo ir vienos Kauno Senamiesčio progimnazijos klasės moksleiviai.

Moksleiviai buvo dosnūs

"Turbūt dabar suprantate, kokioje nuostabioje šalyje gyvenate", – išjungęs projektoriaus ekraną, iš kurio dar prieš akimirką žvelgė Bangladešo vaikų akys, fotomenininkas atsigręžė į bibliotekoje besispraudžiančius progimnazijos 4 C klasės moksleivius.

Paskutinį kartą visus juos R.Požerskis matė sausį, likus savaitei iki kelionės į Bangladešą. Tuomet jaunieji kauniečiai stojo prieš menininko fotoobjektyvą su savo mylimiausiais žaisliukais, o kitus krovė į kelioninį lagaminą.

"Į Bangladešą vykstu trečius metus iš eilės. Tiek pat metų ten dalijame žaislus vaikams", – pirštus lenkė parodos autorius. 2016-aisiais tai darė fotografė iš Čekijos. Surinkęs anūkių žaislus, praėjusiais metais Bangladešo vaikus džiugino pats R.Požerskis. Šiemet į akciją jis nusprendė įtraukti ir Kauno Senamiesčio progimnazijos ketvirtokus.

"Nepatikėsite, bet lagaminas buvo pilnas!" – jaunųjų kauniečių dosnumą gyrė VDU Menų fakulteto profesorius.

Daugiau skaitykite čia.