Tinklalapio logotipas
Grįžti

Banko valdytoja-žolės riedulininkė: „Neįsivaizduoju, kaip gali nebūti, ką veikti“
event 2018-05-28 domain Delfi.lt

Banko valdytoja-žolės riedulininkė: „Neįsivaizduoju, kaip gali nebūti, ką veikti“
Lietuvoje vis pasigirstant abejonėms, ko verti yra socialiniai mokslai ir ar ne per daug turime vadybos specialistų, jų verte abejoti neleistų Citadele banko Šiaulių filialo valdytoja, ekonomistė Joana Gaidamavičienė. Šiaulių universitete bakalauro ir magistro studijas ekonomikos srityje baigusi moteris pabrėžia, kad studijos universitete žmogui suteikia platų akiratį, pasitikėjimo savimi, žinių tam tikroje profesinėje srityje, tačiau akcentuoja ir tai, kad norint pritapti šiuolaikinėje darbo rinkoje, labai svarbios yra ir asmeninės savybės.

J. Gaidamavičienė, bankų sektoriuje sėkmingai dirbanti jau daugiau nei 15 m., o laisvalaikiu aktyviai žaidžianti žolės riedulį, pažymi, kad šiuolaikiniai studentai turėtų būti aktyvūs ne tik akademinėje, bet ir neakademinėje veikloje. Šalia studijų daugybę „užklasinių“ veiklų praktikavusi moteris teigia, kad vadovo darbas bankų sektoriuje reikalauja daug atsakomybės ir yra kupinas streso, tačiau kylančią įtampą specialistei visada padeda nuslopinti aktyvus sportas.
 
Tik tikrai dominančių dalykų pasirinkimas savo karjeros keliu bei atvirumas aplinkai ir aktyvumas – tai, anot bankininkystės profesionalės, yra sėkmingos karjeros receptas. „Jauniems profesionalams šiandien yra daugybė pasiūlymų, susijusių su karjeros galimybėmis – darbdaviai tikrai ieško specialistų, siūlo praktikos ir darbo vietas“ – sako J. Gaidamavičienė, pradėdama pasakojimą apie savo sėkmės kelią.
 
Daugiau skaitykite čia.