Tinklalapio logotipas
Grįžti

Būrelis vaikams „Etnokultūros studija“
event 2017-09-15 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Būrelis vaikams „Etnokultūros studija“

Nuo spalio 3 d. Vilniaus etninės kultūros centras kviečia 7-13 metų vaikus lankyti neformaliojo švietimo programą „Etnokultūros studija“.

Būrelyje laukiami vaikai, norintys ne tik susipažinti su tradicine kultūra, bet ir linksmai praleisti  popietes su bendraamžiais. Programos dalyviai turės galimybę išmokti tradicinių lietuvių liaudies dainų, ratelių, žaidimų, pasidaryti nesudėtingų liaudies instrumentų (šiaudinių birbynių, skudučių, ūžlių, molinių švilpukų), iš arčiau susipažins su pasakojamąja bei smulkiąja tautosaka, nagrinės Lietuvos etnografinius regionus, gamins natūralaus bičių vaško žvakes, analizuos senovinius lietuviškus simbolius, ženklus bei ornamentus, susipažinę su kalendorinėmis šventėmis gamins Kalėdų žaisliukus bei Užgavėnių kaukes, margins velykinius margučius, susipažins su tradiciniais lietuvių amatais, analizuos senovės lietuvių pasaulėžiūrą ir t.t.

Užsiėmimų metu veiklas veda ne tik Vilniaus etninės kultūros centro darbuotojai, tačiau ir kviestiniai lektoriai, dažnos išvykos į muziejus ar kitų centrų edukacines programas.

Užsiėmimai vyks Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34) kiekvieną antradienį 15 val. Užsiėmimo trukmė – 2 val.

Programa yra akredituota Vilniaus miesto savivaldybės, todėl užsiėmimai bus finansuojami neformaliojo vaikų švietimo krepšelio lėšomis (15 EUR). Papildomai mokėti nieko nereikia.

Pageidaujantys programoje gali dalyvauti ir savo lėšomis.

REGISTRACIJA: https://goo.gl/QhqPe2

Smulkesnė informacija: vyr. koordinatorė Sandra Bakanovaitė, el. paštas sandra@etno.lt

Daugiau informacijos: www.etno.lt

Renginys Facebook‘e: https://goo.gl/bsKWic