Tinklalapio logotipas
Grįžti

Būti mokytoju. Matematikos mokanti G. Legotienė: tai, kad mokytojai įsprausti į rėmus – mitas
event 2018-10-15 domain LRT.lt

Būti mokytoju. Matematikos mokanti G. Legotienė: tai, kad mokytojai įsprausti į rėmus – mitas

Antrus metus mokykloje dirbanti Gerda Legotienė ne visada dirbo mokytoja, nors sakė apie tai svajojusi kone visą gyvenimą. Pasirinkusi užverti vienos darbovietės duris, ji peržengė mokyklos slenkstį. „Supratau, kad laikas pildyti savo svajonę“, – portalui LRT.lt sakė G. Legotienė.

Matematikos ir informatikos mokanti pedagogė LRT.lt atvirai papasakojo, kad rasti darbą mokykloje lengva nebuvo, nes visur reikalavo patirties, kurios ji tuo metu neturėjo.

– Mokykloje dirbu antrus metus. Atėjau čia dirbti, nes beveik visą savo gyvenimą norėjau būti mokytoja. Prieš tai dirbau kitur, Nacionaliniame egzaminų centre su mokinių pasiekimų tyrimais, ir supratau, kad jau laikas pildyti savo svajonę.

– Ar darbo srities pakeitimas, perėjimas iš vienos į kitą buvo sunkus?

– Įsilieti į mūsų, matematikių, būrelį nebuvo sunku, kiekvieną dieną einame gerti arbatos. Su kita kolektyvo dalimi kiek sunkiau. Pas mus mažas mokytojų kambarys ir nėra tokios tradicijos, kad susitiktumėme. Dabar dienynai yra elektroniniai, nereikia ateiti į mokytojų kambarį jų pasiimti. Pas mus dirba apie 60 mokytojų, tad su visais susibendrauti sunkiau. Prisipažinsiu, kad ir ne visų vardus žinau.

Tačiau su mūsų mažesniu būreliu susibendravome gana lengvai.

Daugiau skaitykite čia.