Tinklalapio logotipas
Grįžti

Dirbtuvės: kokio Vilniaus nori tu?
event 2017-11-15 domain Žinauviska.lt

Dirbtuvės: kokio Vilniaus nori tu?

Esi vilnietis? Net neįsivaizduoji, kas vyksta savivaldybėje? Manai, kad tavo nuomonė niekam nerūpi? Anaiptol! Vilniaus liberalaus jaunimo organizacija 2017 m. lapkričio 20 d. 17:00 Vilniaus miesto savivaldybėje organizuoja diskusiją ir dirbtuves „Kokio Vilniaus nori Tu?“. Renginio dalyviai kartu su savivaldybės tarybos nariais diskutuos apie švietimo strategiją, balsavimą nuo 16 metų bei Vilniaus miesto infrastruktūrą, o po diskusijų turės galimybę dalintis savo idėjomis dirbtuvėse.

Dirbtuvės – unikalus būdas kiekvienam renginio dalyviui išreikšti savo idėjas ir pasiūlymus bei tiesiogiai prisidėti prie pokyčių Vilniaus mieste. Dalyviai dirbs grupėse, kiekvienoje iš jų bus kalbama vis kita tema, o darbo grupės periodiškai keičiamos tol, kol visi gaus galimybę pasisakyti kiekvienu klausimu.

Viso renginio metu dalyviai bus supažindinami su Vilniaus miesto savivaldybės veikla, advokacija, bus skatinami labiau reikšti savo nuomonę savivaldybių lygmeniu formuojant pozicijas, kurios bus panaudotos siekiant tiesioginių pokyčių mieste. Siekiama padėti jauniems žmonėms suvokti, kad yra būdas prisidėti prie pilietinės visuomenės, o jų indėlis puoselėjant demokratines vertybes valstybėje yra itin svarbus.

Registracija

„Facebook“ renginys