Tinklalapio logotipas
Grįžti

Dovanos mokytojams bado akis: „Skaičiau triskart negalėdama patikėti“
event 2018-10-03 domain Lrytas.lt

Dovanos mokytojams bado akis: „Skaičiau triskart negalėdama patikėti“

„Dovanos mokytojams“ – tokią akciją pamačiau plačiai žinomame išpardavimų portale.

Neslėpsiu – kelis kartus akis pasitryniau, o ir skaičiau gal triskart negalėdama patikėti, kad būtent tokią reklamą pamačiau internete! 

Cituoju ilgą pastraipą, bet kas geriau nei jų pačių citata, parodys esmę: „Spalio 5-toji – Mokytojų diena. Diena, kai kiekvienas mokytojas nusipelno ypatingos padėkos: gražaus žodžio, nuoširdaus sveikinimo ir įsimintinos dovanos – už savo atsidavimą mokant ne vieną kartą.  

Norite nustebinti brangią mokytoją ir Jūs? Dovanokite ne tik prasmingus žodžius, bet ir dovanas, kurios pradžiugins kiekvieną. Daugybę dovanų ir pasveikinimo idėjų Mokytojų dienos proga rasite  portale. Čia visuomet puikios kainos, didelės nuolaidos bei akcijos paslaugoms ir pramogoms, kurias išsirinks kiekvienas.

Nežinote, ką padovanoti mokytojai? Galbūt jai patiktų atpalaiduojamasis masažas, poilsis viešbutyje su pramogomis ar dovanų kuponas sąskaitai jos pamėgtame restorane?

O galbūt ją galėtų sudominti praktiška dovana – anglų kalbos kursai, sveikatos ištyrimo programa modernioje laboratorijoje arba asmeninės dovanos su gražiausiomis mokytojos akimirkomis arba sveikinimo žodžiais ir palinkėjimais?

Išpardavimų portale dovanų mokytojams pasirinkimas labai platus, o kainos tikrai nenuvils – ką įsigyti čia ras ir tie, kurie ieško simbolinės, ir tie, kurie ieško didesnės dovanos vienai ar net kelioms mokytojoms. Prie padėkos žodžio mokytojoms pridėkite ir įsimintiną dovaną – juk mokytojos to nusipelnė!“

Čia rimtai? Reiškia, tas dovanų (ir dar tokių) mokytojams reiškinys taip išbujojęs, kad portalai nesidrovėdami prieš mokytojo dieną net akcijas skelbia!

Daugiau skaitykite čia.