Tinklalapio logotipas
Grįžti

Eksperimentai internetu su „Next-Lab“
event 2018-01-26 domain Ugdymo plėtotės centras

Eksperimentai internetu su „Next-Lab“

„Scientix“ projektas kviečia į internetinį seminarą „Naudokite „Next-Lab“ klasėje eksperimentams internetu atlikti“, kuris vyks sausio 29 d. 17 val. Centriniu Europos laiku (18 val. Lietuvos laiku). Seminaras vyks anglų kalba, jo trukmė – apie 1 val.

Registruotis į seminarą galima čia. Užsiregistravusieji elektroniniu paštu gaus visas prisijungimo instrukcijas.

Seminaro tikslas – pristatyti „Next-Lab“ projektą ir jo siūlomus išteklius ugdymui. Jis skirtas STEM dalykų mokytojams, pradedantiems ugdymo procese naudoti internetines laboratorijas arba neseniai pradėjusiems naudotis „Go-Lab“ ekosistema. Lektorė padės dalyviams išsiaiškinti internetinių laboratorijų galimybes ir „Graasp“ platformos naudojimą mokomosioms tiriamųjų darbų erdvėms (angl. Inquiry Learning Spaces, ILSs) kurti.

Seminare bus naudojamos nuorodos:

Apie lektorę: dr. Anastasija Bojko yra „European Schoolnet“ gamtamokslinio ugdymo departamento jaunesnioji projektų vadovė. „Next-Lab“ projekte ji koordinuoja 19 „Go-Lab“ ambasadorių komandą ir jiems padeda. Ambasadoriai – tai mokytojai, kurie skatina tyrinėjimais grįstą gamtamokslinį ugdymą savo šalyse, moko savo kolegas naudotis internetinėmis laboratorijomis ir „Go-Lab“ platformomis.