Tinklalapio logotipas
Grįžti

Elektroniniai bandomieji testai papildyti socialinių mokslų testu
event 2018-11-08 domain Nacionalinis egzaminų centras

Elektroniniai bandomieji testai papildyti socialinių mokslų testu

Pastarąsias tris savaites Nacionalinio egzaminų centro interneto svetainėje kvietėme mokinius atlikti elektroninius užsienio kalbos (anglų) pasiekimų lygio nustatymo ir gamtos mokslų testus elektroninėje atviro kodo testavimo aplinkoje (TAO). Šiais testais pasinaudojo daugiau kaip 2100 naudotojų.

Atlikusiesiems testus dėkojame už pateiktus komentarus ir siūlymus.

Kviečiame išbandyti ir socialinių mokslų elektroninį testą. Jis taip pat parengtas pagal ankstesnių metų užduotis ir skirtas II gimnazijos klasės mokiniams. Atlikę testo užduotis, rezultatą gausite iškart.

Primename, kad šių testų paskirtis – pristatyti užduočių atlikimo elektroniniu būdu ir elektroninės testų vykdymo sistemos technines galimybes. Tokio tipo testai padės atskleisti jums ne tik dalykinius, bet ir informacinius komunikacinius gebėjimus. Testus galite atlikti prisijungę svečio teisėmis prie elektroninės testavimo aplinkos (TAO). Prisijungti galite ir iš Nacionalinio egzaminų centro interneto svetainės, spausdami dešinėje esančią nuorodą „Elektroniniai testai“.

2019 m. pavasarį elektroninėje aplinkoje planuojame vykdyti užsienio kalbos (anglų) pasiekimų lygio nustatymo, gamtos, socialinių mokslų testus II gimnazijos klasės mokiniams ir integruotą matematikos ir gamtos mokslų nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimą.