Tinklalapio logotipas
Grįžti

Esė konkursas stipendijai gauti
event 2018-06-12 domain Žinauviska.lt

Esė konkursas stipendijai gauti

UAB „CGTrader“ yra viena didžiausių 3D modelių prekybos platformų pasaulyje. Siekdama populiarinti pažangias technologijas ir tvarų požiūrį į žmonijos ateitį, Vilniuje įsikūrusi įmonė kasmet rengia moksleivių ir studentų esė konkursą, kurio nugalėtojams skiria 2000 $ stipendiją.

Šimtus esė kasmet pritraukiančio konkurso tema ir šį kartą susijusi su naujausiomis technologijomis bei ateities vizijomis. „CGTrader“ savo svetainėje kviečia viso pasaulio studentus ir paskutiniųjų klasių moksleivius išbandyti save rašant esė tema „Mūsų gyvenimas erdvėlaivyje: žmonijos ateitis“ („Our life on a spaceship: the future of humanity“).

Gali būti, kad labai greitai tūkstančiai ar net milijonai žmonių gyvens kosmose, juo keliaus į kitas planetas ar kosmines bazes. Tokia ateitis žadina kiekvieno vaizduotę: fizikai, biologai, dizaineriai, antropologai ir inžinieriai kasmet atlieka begalę bandymų, ruošdamiesi tokiai ateičiai, tačiau didžiulė dalis žmonijos gyvenimo kosminėje erdvėje lieka kiekvieno iš mūsų vaizduotei.

 Jeigu nori pretenduoti į stipendiją, turi pateikti darbus iki 2018 m. gruodžio 14 d. Stipendiją pelnę dalyviai bus paskelbti 2019 m. sausio 4 d. Konkurse dalyvauja tik anglų kalba parašyti esė, kurių apimtis – nuo 500 iki 1000 žodžių. Už pirmąją vietą skiriama 2000 $ dydžio stipendija. Antrąją ir trečiąją vietą užėmusių dalyvių mokslo išlaidoms „CGTrader“ skirs po 500 $. 

Daugiau informacijos gali rasti čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, CGtrader.