Tinklalapio logotipas
Grįžti

Europos kultūros paveldas ugdyme: „Europeana“ pristato du naujus leidinius ir vaizdo įrašus
event 2020-09-15 domain European Schoolnet

Europos kultūros paveldas ugdyme:  „Europeana“ pristato du naujus leidinius ir vaizdo įrašus

„Europeana Education“ ir „European Schoolnet“ pristato ir kviečia skaityti leidinį „Penkeri inovatyvaus mokymosi skatinimo metai, naudojant skaitmeninį kultūros paveldą, 2015–2020“ (angl. Five years promoting innovative learning with digital cultural heritage, 2015–2020).

Šis leidinys, parašytas bendradarbiaujant su „Europeana“ fondu, atskleidžia, kaip per pastaruosius penkerius metus „Europeana“ ir „European Schoolnet“ bendradarbiavo stiprindamos ryšį tarp kultūros paveldo ir švietimo sektorių.

Perskaitę leidinį sužinosite daug naudingos informacijos: 

  • apie inovatyvaus mokymosi, susijusio su skaitmeniniu kultūros paveldu, skatinimą,
  • internetinę prieigą prie Europos kultūrinės atminties išteklių,
  • apie „Europeana“ naudojimą ugdyme,
  • apie „Europeana“ mokytojų bendruomenę,
  • apie tinklaraštį „Mokymas su Europeana“,
  • mokymo galimybes ir internetinius atviruosius kursus (angl. MOOC),
  • naujus iššūkius švietime.

 

Neseniai paskelbta nauja brošiūra, kurioje pateikiami „Europeana“ švietimo iniciatyvos 2019–2020 mokslo metų rezultatai.

Šiame dokumente paaiškinama, kaip per pastaruosius dvejus metus „Europeana“ ir „European Schoolnet“ stiprina ryšius formalaus ir neformalaus ugdymo ryšius. Siekiama sudominti kuo daugiau Europos mokytojų įtraukiant muziejų pedagogus ir kitus specialistus į „Europeanos švietimo iniciatyvą“ ir užtikrinant kokybišką mokymąsi, grįstą pilietiškumu, bendradarbiavimu ir kritiniu mąstymu.

 

Šiuo sudėtingu  pandemijos laikotarpiu mokytojai visoje Europoje pasirodė esą itin išradingi, aistringi ir kūrybingi. Jie dalijasi pozityviu pavyzdžiu: dviejuose vaizdo įrašuose „Europeana“ švietimo ambasadoriai pristatė skaitmeninius kultūros išteklius, naudojamus jų tradicinėse ir nuotolinėse pamokose ir padedančius kurti patrauklų, inovatyvų mokymą. Kviečiame žiūrėti pristatymus:

Laukite naujų veiklų su „Europeana“ kitais mokslo metais – apie jas būtinai paskelbsime.