Tinklalapio logotipas
Grįžti

Filmukų konkursas „60 sekundžių apie ES“
event 2018-04-09 domain Žinauviska.lt

Filmukų konkursas „60 sekundžių apie ES“

Moksleivi, Užsienio reikalų ministerija skelbia vaizdo filmukų konkursą „60 sekundžių apie ES“. Jeigu esi 7–12 klasės moksleivis, konkurse gali dalyvauti ir tavo klasė!

Lietuva Europos Sąjungos nare yra jau kiek daugiau nei 13 metų. Nuo to laiko daug kas pasikeitė mūsų valstybės gyvenime, ir kiekvienas pilietis vienaip ar kitaip jaučia ES poveikį: per galimybę mokytis užsienyje, keliauti be vizų, verslo galimybes, naują valiutą ir kt.

Europos Sąjunga tapo kasdiene mūsų gyvenimo dalimi, bet ar dažnai apie tai susimąstai? Užsienio reikalų ministerija kviečia kurti 60 sekundžių trukmės filmukus, kuriuose atsispindi ES įtaka mūsų kasdienybei, mokyklai, miestui ir visai Lietuvai, taip skatinant jaunimą aktyviau domėtis ir susipažinti su ES priimamais sprendimais.

Laimėtojų laukia puikus prizas – kelionė gražiausiu Lietuvos keliu po Panemunės pilis visai tavo klasei. Laimėjusi komanda bus pakviesta dalyvauti Europos dienos minėjimo renginyje, diskusijoje apie Europos Sąjungą, Užsienio reikalų ministerijoje, Vilniuje, kur nugalėtojams bus įteiktas pagrindinis prizas. Gal tai bus tavo klasė?

Dalyvauti galima iki 2018 m. gegužės 1 d.

Daugiau informacijos gali rasti čia.