Tinklalapio logotipas
Grįžti

Filosofinių įžvalgų konkursas „Mano uostas“
event 2018-03-07 domain Lietuvos Respublikos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjunga

Filosofinių įžvalgų konkursas „Mano uostas“

Klaipėdos universiteto Filosofijos ir kultūrologijos katedra kartu su jaunųjų Vakarų Lietuvos regiono kultūrinių industrijų asociacija „Mediėdros“ bei Klaipėdos miesto savivaldybe  maloniai kviečia visus Vakarų Lietuvos moksleivius dalyvauti kūrybiniame filosofinių įžvalgų konkurse „MANO UOSTAS“.

Filosofinių įžvalgų konkursu „MANO UOSTAS“ organizatoriai siekia atkreipti dėmesį į išskirtinę jūros ir uosto reikšmę filosofijai bei atskleisti jūros stichijos poveikį mąstymui ir lietuviškajai tapatybei. Klaipėdos ir Vakarų Lietuvos regiono moksleiviai skatinami apmąstyti jūros ir uosto konceptą filosofijoje, mitologijoje, literatūroje, muzikoje, tapyboje, architektūroje, kine ir šių laikų medijų mene, jūrinį faktorių geopolitiniame Lietuvos valstybingumo kontekste, kūrybiškai interpretuojant asmenybės ir jūros santykį, jūrinio pasaulėvaizdžio išskirtinumą ir uosto kultūrą, jūros ir uosto simboliką bei egzistencinius savojo sielos uosto parametrus.

Konkurso pradžia: š.m. kovo mėn. 1 d.
Pabaiga: š.m. kovo mėn. 31 d.
Laureatai bus apdovanoti konkurso partnerių ir rėmėjų įsteigtais prizais.
Nuoširdžiai prašome pasidalyti šia informacija su visais suinteresuotais asmenimis, dalyvaujančiais moksleivių ugdymo procese: gimnazijomis, mokytojais, moksleiviais.
Paskatinkime savo moksleivius atskleisti kūrybines vaizduotės ir intelekto galias, rašant, filmuojant, fotografuojant savąjį „uostą“…
Detalesnė informacija, nuorodos, konkurso sąlygos ir eiga – prisegtame kvietime.

Širdingai dėkojame už bendradarbiavimą.

Pagarbiai,

  1. Ernesta Molotokienė

Filosofijos ir kultūrologijos katedra

Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakultetas

Mob.t. +37061460046

El. p. fkk.humf@ku.lt

El.p. irama@inbox.lt

Konkurso_MANO_UOSTAS_aprašas_2018