Tinklalapio logotipas
Grįžti

Fotografijų konkursas #CedefopPhotoAward
event 2018-05-16 domain Žinauviska.lt

Fotografijų konkursas #CedefopPhotoAward

Profesinio mokymo studentai Europos Sąjungoje, Norvegijoje bei Islandijoje yra kviečiami dalintis savo profesinio mokymosi patirtimi kuriant fotoreportažą. Galima laimėti kelionę į Europos profesinių įgūdžių savaitę Vienoje arba į Salonikų tarptautinį kino festivalį.

Siekiant kelti profesinio mokymosi kokybę Europoje ir už jos ribų „Cedefop“ paskelbė nuotraukų konkursą #CedefopPhotoAward. Šių mėtų konkurso tema yra apie išskirtines besimokančiųjų patirtis profesiniame mokyme ir tolimesniame gyvenime.

Jeigu nori dalyvauti, turi suformuoti komandą iki 4 žmonių ir sukurti fotoreportažą su trumpu aprašymu (iki 100 žodžių), kuris paaiškintų darbo idėją. Individualiai dalyvauti negalima.

Pirmos ir antros vietos nugalėtojai keliaus į Vieną, kur jų darbai bus eksponuojami per iškilmingus pietus bei Europos profesinio mokymo savaitės garbingus apdovanojimus. Trečios vietos nugalėtojai keliaus į Graikiją, Salonikų tarptautinį kino festivalį. Visos kelionės ir apgyvendinimo išlaidos laimėtojams bus kompensuojamos. Nugalėtojų nuotraukos bus taip pat eksponuojamos abejuose miestuose.

Teikti paraiškas galima iki 2018 m. liepos 15 d. Užpildytą paraišką reikia siųsti el. paštu Cedefopphotoaward@cedefop.europa.eu

Daugiau informacijos apie konkursą ir paraiškos formą gali rasti čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Cedefop.