Tinklalapio logotipas
Grįžti

Galimybė su valstybės parama užsienyje įgyti magistro diplomą iš autizmo spektro sutrikimų studijų programų
event 2018-06-04 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Galimybė su valstybės parama užsienyje įgyti magistro diplomą iš autizmo spektro sutrikimų studijų programų

Švietimo ir mokslo ministerija paskelbė konkursą autizmo spektro sutrikimų (ASS) magistro studijų programos užsienyje stipendijoms laimėti. Paraiškas paramai galima teikti iki birželio 15 d.

Valstybė rems į ASS magistro programų užsienyje įstojusių ir pasiryžusių po mokslų grįžti dirbti į Lietuvą studentų studijas. Parama bus skiriama toms užsienio magistro programoms, kurių esminis turinys telkiasi ties ASS.

Finansavimo modelis skirtas į ASS magistro studijų programos užsienyje įstojusių studentų mokesčiui už studijas  padengti, su įsipareigojimu grįžti į Lietuvą ir prisidėti prie veiklos, tiesiogiai susijusios su ASS įtraukiuoju ugdymu. Valstybė vienam studentui galės skirti iki 5 tūkst. eurų. Preliminariai numatoma, kad šiemet parama studijoms užsienyje bus skiriama 3 asmenims.

Parama gali būti teikiama studijų kainai bei pragyvenimo išlaidoms ir skiriama visam studijų laikotarpiui.

Skiriant finansavimą, bus atsižvelgiama į kandidatų patirtį dirbant su ASS vaikais, dabartinį išsilavinimą ir studentų motyvaciją ateityje prisidėti prie ASS vaikų įtraukiojo ugdymo.

Konkursą stipendijoms laimėti ministerija skelbia siekdama užtikrinti, kad Lietuvoje augtų kompetentingų specialistų, gebančių dirbti su autizmo spektro sutrikimą turinčiais vaikais,  skaičius, gerėtų jų kompetencija.

Studijų užsienyje finansavimo konkursą vykdo Ugdymo plėtotės centras.

Užpildytą paraiškos formą ir kitus dokumentus kandidatai turi pateikti Ugdymo plėtotės centrui.

Asmuo pasiteirauti: Ugdymo plėtotės centras, Barbora Butkutė, el. paštas aspektras@upc.smm.lt, tel. 8 624 90 430.

Daugiau informacijos apie konkursą:
https://www.upc.smm.lt/naujienos/spec/konkursas.php.