Tinklalapio logotipas
Grįžti

Galimybės: registruokitės į atvirus internetinius STEM ir TET-SAT kursus
event 2018-04-10 domain European Schoolnet

Galimybės: registruokitės į atvirus internetinius STEM ir TET-SAT kursus

Internetiniai kursai „Opening minds to STEM careers “ prasideda jau balandžio 16 dieną. 

Prognozuojama, kad iki 2025 metų STEM (mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) specialistų paklausa išaugs maždaug aštuoniais procentais. Tai reiškia, kad Europai reikia kuo daugiau jaunų žmonių, siekiančių STEM dalykų karjeros. Būtent šios srities specialistai taps labai reikalingi artimiausiais metais. „Opening minds to STEM careers“ mokymuose bus gvildenamos įvairios idėjos ir pristatomi naudingi įrankiai, kurie padedės tapti aktyviu STEM karjeros proceso dalyviu.

Šis kursas bus dėstomas vėl, nes yra vienas sėkmingiausių 2017 metų STEM kursų, kuris buvo sukurtas bendradarbiaujant „Scientix“, „STEM Alliance“ ir „SYSTEMIC“. Internetinių kursų trukmė – aštuonios savaitės.

Kursų pristatymas ir išsami informacija anglų kalba pateikiama „Scientix“ portale.

Nuo balandžio 23 dienos taip pat prasideda „Sustiprinto technologijų mokymo“ (ang. „Technology-Enhanced Teaching“) internetiniai kursai. Jie truks iki gegužės 23 dienos.

Šis kursas kviečia koordinatorius, mokyklų vadovus ir mokytojus aptarti MENTEP vykdomos edukacijos rezultatus. Daugiau nei 7000 mokytojų iš 11 šalių dalyvavo tyrimuose, kuriuose buvo išbandytas „Technology-Enhanced Teaching“ TET-SAT mokymas. Tai nauja sukurta internetinė priemonė, pagal kurią mokytojai gali savarankiškai įvertinti savo technologijomis paremtą mokymą. Atviruose kursuose mokytojai gali įsivertinti savo technologinių žinių potencialą ir pritaikyti įrankį savo mokykloje.

Daugiau informacijos apie mokymus anglų kalba pateikiama MENTEP svetainėje.