Tinklalapio logotipas
Grįžti

Gauk finansavimą ir vasarą keliauk į Strasbūrą!
event 2018-01-05 domain Žinauviska.lt

Gauk finansavimą ir vasarą keliauk į Strasbūrą!
2018 m. birželio 1–2 d. Strasbūre vyks jau trečiasis Europos jaunimo sambūris „EYE 2018“ (anglų k. European Youth Event). Jo metu Europos Parlamento rūmai atvers duris 8 000 jaunų žmonių iš visos Europos ir kvies juos diskutuoti su Europos politikais ir įvairių sričių ekspertais apie europines problemas ir jų sprendimo būdus.  

Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) renka jaunų žmonių grupę ir siūlo dalinį finansavimą kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidoms padengti. Preliminarus dalyvio mokestis – 150 Eur, kurį sudaro likusios kelionės išlaidos ir apgyvendinimas.

Renginio metu bus galima dalyvauti politinėse diskusijose ir seminaruose su Europos politikais, žinomais verslininkais ir pilietinės visuomenės atstovais, simuliacijų žaidimuose ir idėjų laboratorijose, „Yo!Fest“ veiklose, koncertuose ir gatvės festivaliuose. Veiklos bus skirtos 5 temoms: visuomenės amžiaus, turto skirtumų, Europos bendrumo, saugumo ir globalių iššūkių problematikai.

LiJOT rūpinasi kelionės organizavimu, bendru dalyviu vykimu į renginį ir apgyvendinimu.

Norintys vykti į Strasbūrą iki 2018 m. sausio 11 d. 15 val. turi užpildyti anketą ir pateikti trumpą motyvaciją, kodėl nori vykti į renginį.

Prieš pildydamas anketą įvertink:

  • ar esi 16–30 m. aktyvus jaunas žmogus, besidomintis jaunimo politika ir organizacijų veikla;
  • ar tikrai galėsi dalyvauti renginyje 2018 m. birželio 1–2 d. ir išvykti porą dienų anksčiau;
  • ar esi nusiteikęs aktyviai dalyvauti viename didžiausių Europos jaunimo renginių ir atrastas idėjas sugrįžus skleisti Lietuvoje!

Kilus klausimams, kreipkis į LiJOT tarptautinių reikalų koordinatorę el. paštu international@lijot.lt.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybaNuotrauka: Margarita Rasiulytė