Tinklalapio logotipas
Grįžti

Gauk paramą Baltijos – Amerikos dialogui vystyti
event 2018-08-13 domain Žinauviska.lt

Gauk paramą Baltijos – Amerikos dialogui vystyti
Baltijos – Amerikos dialogo programa sukurta 2013 metais, skirta skatinti idėjų tarp Baltijos šalių ir Jungtinių Valstijų mainus ir tarptautinį bendradarbiavimą. Per ketverius programos gyvavimo metus Baltijos – Amerikos Laisvės fondas parėmė daugiau nei 60 Baltijos šalių projektų įvairiausiose srityse – nuo mokslo ir technologijų iki dailės ir muzikos.
 

Viešosios Lietuvos, Latvijos ir Estijos įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos, asociacijos ir sąjungos kviečiamos teikti paraiškas JAV ekspertų, atvyksiančių į Baltijos šalis, priėmimo išlaidoms padengti. Lėšos skiriamos padengti logistikos išlaidas – tarptautiniai skrydžiai, apgyvendinimas, maistas ir kelionės regiono viduje. Ypač skatinamos programos, kuriose numatytas Baltijos šalių tarpinstitucinis bendradarbiavimas ir galimas studentų dalyvavimas. Paramos suma iki 10000 $.

Taip pat kviečiami Baltijos šalių mokslininkai, ekspertai, lektoriai, kurie siekia dalyvauti ir skaityti pranešimus aukšto lygio profesinėse konferencijose, seminaruose, paskaitose ar panašiuose renginiuose, teikti paraiškas kelionės išlaidoms į JAV padengti. Paramos suma iki 5000 $.

Paraiškos į Baltijos-Amerikos dialogo programą priimamos iki 2018 m. rugsėjo 1 d.

Daugiau informacijos gali rasti čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Baltijos ir Amerikos laisvės fondas.