Tinklalapio logotipas
Grįžti

Geriausio mokinių startuolio rinkimai
event 2018-05-02 domain Žinauviska.lt

Geriausio mokinių startuolio rinkimai

2018 m. gegužės 11 d. vyks geriausio „Junior Achievement“ mokinių startuolio rinkimai. Net 160 geriausių Lietuvos jaunųjų verslininkų susirinks nacionaliniame konkurse, pristatys savo kurtą produkciją, paslaugas, pagal realų UAB verslo modelį veikiančias įmones ir kovos dėl geriausio startuolio vardo. Ateik ir sužinok, kokius verslus kuria tavo bendraamžiai, susipažink su jaunuoliais, kurie keičia pasaulinius standartus, ir įsigyk paslaugų ar produktų, kurtų dar mokyklos suole.

Finalinės mugės metu bus išrinkta geriausia bendrovė. Nugalėtoją renka kompetentinga komanda, sudaryta iš verslininkų ir kitų savo srities profesionalų. Geriausia „Junior Achievement“ mokomoji mokinių bendrovė nustatoma sumuojant surinktus taškus už tris konkurso dalis: interviu, stendą, ataskaitą ir prezentaciją.

Nacionalinėje mugėje moksleiviai turi progą atskleisti savo verslumo potencialą ir juo įtikinti kitus. Renginio metu galėsi betarpiškai susipažinti su bendrovių veikla, nusipirkti jų produkcijos ir užmegzti verslo ryšius.

Renginys vyks 2018 m. gegužės 11 d. 11:00–14:00 prekybos ir pramogų centre „Ozas“, Ozo g. 18.

Daugiau informacijos rasi čia.