Tinklalapio logotipas
Grįžti

Gražvydas Kazakevičius: „Ugdymo turinys kuriamas kiekvieną dieną“
event 2018-07-05 domain Lyderių laikas

Gražvydas Kazakevičius: „Ugdymo turinys kuriamas kiekvieną dieną“

Gegužės pabaigoje – birželio pradžioje vyko Švietimo ir mokslo ministerijos kartu su Ugdymo plėtotės centru organizuojamų viešųjų konsultacijų „Kaip užtikrinti veiksmingesnę mokymosi pagalbą?“ ciklas. Iš viso surengtos 6 konsultacijos, kurios vyko Panevėžyje, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose ir Alytuje.

Šios viešosios konsultacijos skirtos mokyklų direktorių pavaduotojams, direktoriams ir švietimo padalinių specialistams. Jose pristatytos bendrojo ugdymo mokyklų patirtys bei mokymosi pagalbos teikimo situacijos analizė, tartasi dėl pagalbos teikimo efektyvinimo įgyvendinant 2018–2019 mokslo metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrųjų planų nuostatas. Konsultacijose remtasi tyrimo dėl mokymosi pagalbos teikimo įgyvendinant bendrojo ugdymo programą duomenimis.

Jūsų dėmesiui – LR švietimo ir mokslo viceministro Gražvydo Kazakevičiaus pranešimo „Ugdymo turinio pokyčiai“, skaityto viešojoje konsultacijoje „Kaip užtikrinti veiksmingesnę mokymosi pagalbą?“, vykusioje 2018 m. gegužės 31 d. Vilniuje, vaizdo įrašas.

„Ugdymo turinys yra kuriamas kiekvieną dieną. Ir kiekvieną dieną jis yra kitoks. Viena iš esminių turinio peržiūros, arba permąstymo dalių yra lūkesčių formavimas – kokius lūkesčius sugebame suformuoti jauniems žmonėms ir tada padėti juos išpildyti", – G. Kazakevičius.

 

Ugdymo plėtotės centras

Parengė Živilė Gapšienė