Tinklalapio logotipas
Grįžti

Į aktorystę neįstojusi Laura Stumbraitytė: neišlaikyti egzamino – pasaulio pabaiga. O gal pradžia?
event 2018-06-13 domain 15min.lt

Į aktorystę neįstojusi Laura Stumbraitytė: neišlaikyti egzamino – pasaulio pabaiga. O gal pradžia?

Šalies abiturientai susiduria su pirmu tikrai didžiuliu iššūkiu savo gyvenime – brandos egzaminų sesija. Kiekvienas bijo nesėkmių, niekas nenori suklysti. Tai – natūralu. Tačiau lygiai taip pat normalu, kad kartais rezultatai nuvilia ir ne viskas vyksta pagal planą. Vis dėlto gavus mažesnį nei tikėtasi balą arba neišlaikius egzamino neverta nusiminti. Tai – ne pasaulio pabaiga, o naujų galimybių atsivėrimas.

Lengva pasakyti, pagalvosite. Visai ne – atsakytų socialinio darbo praktikė, Kauno kolegijos dėstytoja, socialinio tinklo paskyros „Juoda avis“ bendraautorė 29 metų Laura Stumbraitytė.

„Mokykloje aš visiems ir visam pasauliui labai garsiai skelbiau, kad mano gyvenimo prasmė ir žmogiškoji laimė – teatras ir didžioji scena. Man atrodė, kad Lietuvos muzikos ir teatro akademija – vienintelis mano kelias“, – prisimena L.Stumbraitytė.

Tačiau likimas iškrėtė piktą pokštą. Stojamasis egzaminas baigėsi katastrofa: Laura iš kandidatų sąrašo iškrito jau pirmame iš trijų atrankos turų.

„Neįstojau ir tvirtas pagrindas po mano kojomis subyrėjo į šipulius. Nebežinojau, kas esu šiame pasaulyje ir ką dar galėčiau veikti“, – prisipažįsta L.Stumbraitytė.

Daugiau skaitykite čia.