Tinklalapio logotipas
Grįžti

Į Suomiją stažuotis išvykstanti mokytoja pastebi: mokinių tėvai kartais sau leidžia per daug
event 2018-10-16 domain Delfi.lt

Į Suomiją stažuotis išvykstanti mokytoja pastebi: mokinių tėvai kartais sau leidžia per daug
Pradinių klasių mokytoja iš Kauno Dalė Morkūnienė jau ruošiasi stažuotei į Suomiją. Šioje šalyje patyrusi mokytoja susipažins su viena pažangiausių mokymo sistemų pasaulyje. Tačiau ji nesako, kad ir mūsų šalyje viskas blogai. Mokytoja gali drąsiai išvardyti Lietuvos mokyklų privalumus ir trūkumus.
 
Spalio 26-ąją penkiolika Lietuvos mokytojų išvyks į Suomiją ieškoti geros nuotaikos mokyklos recepto – tokią galimybę jiems suteikė projektas „Mokytojai Lietuvai“ ir „Maxima Grupės“ inicijuota dešimties dienų mokymosi kelionė.
 
Pažangiausia Europoje pripažinta švietimo sistema susidomėjusi Kauno Panemunės pradinės mokyklos mokytoja metodininkė D. Morkūnienė į kelioninį lagaminą jau deda mokyklos bendruomenei svarbius klausimus.
 
Mokytoja sieks išsiaiškinti Suomijos mokyklų emocinio klimato kūrimo strategijas ir rasti sėkmingo ryšio su mokinių tėvais receptus. Suomijos moksleiviai nežino, kas yra stresas, kontrolinių ir egzaminų baimė, nes ten mokymasis yra kūrybos procesas, o ne nuolatinis žinių tikrinimas.
 
Daugiau skaitykite čia.