Tinklalapio logotipas
Grįžti

Ieškomos priimančiosios šeimos
event 2018-08-08 domain Žinauviska.lt

Ieškomos priimančiosios šeimos

Kiekvienais metais Lietuvoje mokosi 10–15 mainų moksleivių, atvykusių iš viso pasaulio. 15–18 metų moksleiviai ne tik eina į vietinę mokyklą, bet ir gyvena juos priimančiose šeimose. Jei nori suprasti, kas yra mainai, pažinti ir atrasti kitas kultūras – galimybė priimti mainų moksleivį į savo šeimą kaip tik tau!

2018 m. rugpjūčio 22 d. į Lietuvą atvyksta net 10 moksleivių iš JAV, Austrijos, Vokietijos ir Belgijos. Šiuo metu aktyviai ieškomos priimančios šeimos. Kiekvienam atvykstančiam mainų moksleiviui labai svarbu Lietuvą pažinti ne žvalgantis pro turistinio autobuso langą, o gyvenant naujojoje šeimoje, aplinkoje, kurią jis gali drąsiai vadinti savo namais. 

Atvykusiam moksleiviui šeimoje prašome suteikti erdvę, kurioje jis galėtų ilsėtis, mokytis ar, kai reikia, pabūti vienas. Atskiras kambarys mainų moksleiviui nėra būtinas. Asmeninėmis išlaidomis mainų moksleiviai rūpinasi patys, o priimančioji šeima jiems suteikia pastogę, vietą mokytis ir pasirūpina maitinimu. Svarbiausias kriterijus būsimoms priimančiosioms šeimoms – noras.  Moksleivius priima įvairiausios šeimos: užauginusios savo vaikus, auginančios paauglius ar tik pradedančios auginti mažuosius, vienišos ar daugiavaikės. Gal duris moksleiviui iš užsienio atvers tavo šeima?

Užpildyk šią anketą ir su tavimi susisieks.

Daugiau informacijos gali rasti čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, YFU.