Tinklalapio logotipas
Grįžti

Ignoravo pavojų gimnazijos sporto salėje: vaikas patyrė rimtą traumą
event 2018-05-10 domain Diena.lt

Ignoravo pavojų gimnazijos sporto salėje: vaikas patyrė rimtą traumą

Apie pavojingą Kauno Jono Pauliau II gimnazijos sporto salę tėvai pavojaus varpais skambino jau seniai, tačiau niekas nebuvo daroma. Nepaisyti perspėjimai baigėsi rimta vaiko trauma.

Perspėjimo signalai

Į „Kauno dienos“ redakciją kreipėsi tėvai ir perspėjo, kad Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salė nėra saugi čia sportuojantiems vaikams. Šioje Šilainių gimnazijos sporto salėje dažnai vyksta vaikų krepšinio rungtynės ir kaskart vaikai balansuoja ant plonos sužeidimų ir traumų ribos, tačiau nei teisėjai, nei organizatoriai veiksmų nesiima ir leidžia toliau žaisti krepšinį.

Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje krepšinio lankas pakabintas virš rankinio vartų. Tėvai atkreipė dėmesį, jog į krepšinio žaidimą įsisukę vaikai gali bet kada atsitrenkti į rankinio vartus, tačiau varžybų organizatoriams tai nepasirodė svarbu.

„Kadangi sezono metu komandos susitinka ne vieną kartą, tėvams jau seniau kilo abejonių dėl Jono Pauliaus II gimnazijos salės saugumo. Paskutinių, kovo mėnesį minėtoje gimnazijoje vykusių varžybų metu, teisėjų buvo paprašyta išspręsti futbolo vartų klausimą, nes matėsi, kad iki nelaimės yra vienas žingsnis: vaikai, nespėję sustoti bėgdami ar kovodami dėl kamuolio, labai dažnai į juos atsitrenkia. Tačiau išgirdome komentarą, kad čia ne jų problemos“, – redakcijai sakė skaitytoja Aušra (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi).

Daugiau skaitykite čia.