Tinklalapio logotipas
Grįžti

Informacijos sistemų specialistams – platūs horizontai darbo rinkoje
event 2018-05-16 domain 15min.lt

Informacijos sistemų specialistams – platūs horizontai darbo rinkoje

Prognozuojama, kad Informacinių technologijų (toliau – IT) rinka ir toliau augs kaip ant mielių. Jau dabar išgyvenamas tikras aukso amžius, o informacijų ir ryšių technologijų (toliau – IRT) studijų programas pasirinkusiems jaunuoliams atsiveria platūs horizontai darbo rinkoje! „Informacinės technologijos nėra vien tik programavimas ar sistemų administravimas. Tai daug galimybių rinktis ir save realizuoti“, – teigia Informacinių sistemų katedros vedėja doc. dr. Irma Šileikienė.

2018 m. stojantiesiems Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto Informacinių sistemų katedra pasiūlė atnaujintą, šiuolaikinius IT rinkos poreikius atitinkančią Informacijos sistemų studijų programą su Informacijos saugos bei IT paslaugų valdymo specializacijomis. Studijų programa sulaukė labai didelio stojančiųjų susidomėjimo, o studijuoti buvo priimta daugiau negu planuota.

„Informacijos sistemų studijų programa „subalansuota“ tiek merginoms, tiek vaikinams! Čia formuojami analitinio mąstymo, IT projektavimo ir konsultavimo, sprendimų priėmimo įgūdžiai, suteikiami IT technologiniai ir programavimo pagrindai. Todėl ši studijų programa labai tinka jaunuoliams, svajojantiems apie kūrybišką, reikalaujantį komunikabilumo, dinamišką, įdomų, o svarbiausia – gerai apmokamą IT specialisto darbą,” – pasakoja doc. dr. I.Šileikienė.

Daugiau skaitykite čia.