Tinklalapio logotipas
Grįžti

Inovacijų forumai Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje
event 2017-11-08 domain Ugdymo plėtotės centras

Inovacijų forumai Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Vykstantys ugdymo turinio pokyčiai, šiandienos mokinių, užaugusių su skaitmeninėmis technologijomis, poreikiai kelia iššūkius šiuolaikiniam mokytojui. Mokytojai turi taikyti įvairius mokymo metodus, kurie leistų mokiniams būti aktyviais ugdymo proceso dalyviais, stiprinti jų motyvaciją, naudoti įvairius, įtraukiančius šaltinius ir priemones.

Ugdymo plėtotės centras, įgyvendindamas projektą „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“, pakvietė verslo įmones, kuriančias inovacijas, kurios skatina ugdymo turinio atsinaujinimą, kelia naujus iššūkius mokymo metodams, skirtas mokiniams motyvuoti, ugdyti mokinių ir mokytojų bendrąsias, dalykines, skaitmeninę ir globaliąją kompetencijas, skatina problemų sprendimą bendradarbiaujant, skirtas įtraukiajam ugdymui, dalyvauti inovacijų forumuose ir savo inovacijas pristatyti švietimo bendruomenei.

Inovacijų forumuose kartu su švietimo bendruomene aptarsime XXI amžiaus iššūkius švietimui ir pokyčius, mokinių ir mokytojų bendrųjų, dalykinių, skaitmeninės ir globaliosios kompetencijos ugdymą, skaitmeninių išteklių naudojimo ugdymo procese reikšmę.

Pirmasis inovacijų forumas pasideda jau šiandien, lapkričio 7 d. Kaune. Šiame forume bus pristatytos skaitmeninės mokymo aplinkos ir jų reikšmė ugdymui, įtaka mokinių pasiekimams, mokinių motyvacijos skatinimui, mokinių ir mokytojų bendravimui ir bendradarbiavimui, keitimuisi patirtimi.

Antrasis inovacijų forumas vyks lapkričio 8 d. Klaipėdoje, trečiasis – lapkričio 10 Vilniuje. Juose mokytojai susipažins su technologijomis, skirtomis gamtos mokslams, dizainui ir technologijoms, informacinėms technologijoms, inžinerijai ir matematikai, bei jų įtaka renkantis karjerą, aptars naudojimąsi gamtos mokslų, matematikos ir technologijų žiniomis ir jų taikymą sprendžiant asmenines, socialines ir globalias problemas. Forumuose bus aptarti skaitmeninio amžiaus iššūkiai mokymo metodams, atsižvelgiant į mokinių, turinčių specialiųjų poreikių, ugdymą, mokinių ugdymo personalizavimas ir jų mokymosi poreikius atitinkančios pagalbos teikimas.

Forumuose dalyvaus švietimo ekspertai iš Šveicarijos, Australijos ir Lenkijos.

Daugiau informacijos ir nuotraukų galima rasti čia.