Tinklalapio logotipas
Grįžti

Internetinis draugas – raktas į užsienio kalbą
event 2018-05-24 domain Žinauviska.lt

Internetinis draugas – raktas į užsienio kalbą

Pasaulyje yra 6909 kalbos. Žinoma, visų jų išmokti yra neįmanoma, tačiau daugelis mokame tikrai daugiau nei vieną kalbą. Būtent mokėjimas kalbėti kita nei savo gimtąja kalba yra puikus susisiekimo su kitų kultūrų ir papročių žmonėmis būdas. Kalbėdami kitų gimtąja kalba, mes tarsi statome tiltus draugystėms aplink pasaulį, kuriame pažintis.

Yra daugybė įvairiausių būdų išmokti kalbas. Tam yra išleisti vadovėliai, išmanieji žodynėliai ar kitos priemonės, kurios turėtų palengvinti kalbos mokymosi procesą. Tačiau niekas kitas taip nepadės išmokti kalbos, kaip komunikacija su kitataučiais, ta kalba kalbančiais nuo gimimo, žmonėmis.

Būtent jie gali išmokyti to, ko internete dažnai nerastume. Arba gali paneigti jau girdėtus, tačiau painius stereotipus apie savo kultūrą. Galų gale, mokantis kalbą mus ima dominti ir tos šalies žmonių gyvenimas. Tai turi didelę naudą mūsų tolimesniam vystymuisi ar net karjeros galimybėms. Juk mokant kalbą atsiveria naujos perspektyvos, į mus imama žiūrėti, kaip į labiau išsivysčiusį individą.

Tad, kaip gi pradėti mokytis norimą kalbą?

Tiesą sakant, tai gali pradėti jau dabar, rankose turėdamas išmanųjį telefoną. Būtent ten yra platybės informacijos, bet svarbiausia, prisijungę ir daugiau tokių žmonių, kurie nori mokytis kalbų.

Pirmiausia, reikėtų išmokti elementarius tos kultūros mandagumo ženklus bei svarbiausias frazes. Be galo svarbu parodyti, jog esi mandagus ir draugiškas asmuo, su kuriuo bendrauti bus naudinga ir malonu.

Tuomet jau gali pradėti ieškoti savo internetinio kalbos mokymosi draugo(-ės). Žinoma, negalima užpulti to žmogaus klausimų lavina. Ypač svarbu žinoti, ko klausti toje kultūroje nedera.

Būtent bendravimas su kitataučiu, kalbant ar bent susirašinėjant jo(-s) kalba, yra raktas mokantis kalbą. Jau po keleto savaičių galima matyti tobulėjimą ir motyvaciją išmokti daugiau. O žingeidumas ir domėjimasis kito kultūra labai nudžiugins tavo naują draugą(-ę). Linksmiausias būdas, kai kalbomis yra apsikeičiama. Tuomet galima praplėsti temas ir įgauti mokytojo įgūdžių, kurie visada pravers ateityje.

Kad ir kokį būdą mokydamasis kalbą pasirinktum, svarbiausia yra užsibrėžti tikslą ir jo siekti. Tai gali būti visiškai naujo gyvenimo pradžia.

Keletas programėlių, kuriose galima sutikti patikimų kitataučių norinčių mokytis kalbų:

Svarbu nepamiršti, jog nereikėtų pasitikėti žmonėmis, kurie siūlo paslaugas ar klausia nederamų klausimų!