Tinklalapio logotipas
Grįžti

Ir atokiausioms Kauno rajono mokykloms – savivaldybės dėmesys
event 2018-05-22 domain Diena.lt

Ir atokiausioms Kauno rajono mokykloms – savivaldybės dėmesys

Kauno rajonas skiriasi nuo didžiosios Lietuvos dalies. Jis neištuštėjo, neišsivažinėjo, priešingai bendrai šalies tendencijai, jis tik gausėja. Kituose šalies regionuose rūpinamasi prastėjančia demografine padėtimi, o Kauno rajone – kaip greičiau renovuoti mokyklas, statyti ir plėsti darželius.

"Mokiniai, grįžtantys į savo miestelių mokyklas, gausėjantis jų skaičius klasėse, darželinukai, kuriems per keletą metų sukūrėme 1 400 naujų vietų, tai iššūkiai, kuriais mes didžiuojamės. Ne viskas vyksta tokiu tempu, kokio norėtųsi, ne viskam pakanka lėšų, bet turime ir kuo pasidžiaugti", – kalbėdamas apie švietimo padėtį sako Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

"Mūsų rajonas pagal abiturientų brandos egzaminų rezultatus tarp žiedinių savivaldybių geriausias, ir tai yra faktas, kuriuo didžiuojamės. Kaip ir mūsų mokinių pasiekimais olimpiadose, konkursuose. Pakaunėje yra daug gabių, talentingų vaikų. Tai tėvų, mokytojų, mokyklų vadovų nuopelnas – visų, kurie pastebėjo vaiką, pakylėjo, leido jam patikėti savo jėgomis, – pasakoja meras. – Dar neseniai buvo aiškinama, kad gerų rezultatų pasiekia tik didelių mokyklų mokiniai. Šiandien noriu sugriauti šį mitą. Ir mažose kaimo mokyklose mokinių rezultatai aukšti. Manau, didelis laimėjimas, kad daugumą jų išsaugojome."

Su V.Makūnu kalbėjomės apie augančio rajono iššūkius, susijusius su švietimo sritimi.

Daugiau skaitykite čia.