Tinklalapio logotipas
Grįžti

ISM Vasaros universitete – studentai iš viso pasaulio
event 2018-07-13 domain 15min.lt

ISM Vasaros universitete – studentai iš viso pasaulio

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete jau antra savaitė intensyviai mokosi iš viso pasaulio atvykę užsienio universitetų studentai. Septintą kartą organizuojamas ISM Vasaros universitetas šiais metais subūrė 70 dalyvių iš skirtingų šalių, kurie tris savaites gilins tarptautinių projektų valdymo, derybų, verslo ir ekonomikos bei įmonių finansų žinias.

ISM Vasaros universiteto programos vadovo doc. dr. Tado Šarapovo teigimu, tai puiki galimybė užsienio studentams vasaros metu įgyti naudingos akademinės patirties ISM universitete ir pakeliauti po Lietuvą, susipažinti su mūsų šalies kultūra.

„Atvykti studijuoti į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą studentus skatina čia jau buvusių programos dalyvių atsiliepimai. Kiekvienais metais programos dalyvių skaičius auga, o kai kurie atvyksta nebe pirmą kartą. Programos dėstytojai yra vieni geriausių savo srityse, tad paskaitų metu neapsiribojama vien tik teorija – laviname praktinius įgūdžius, studentai dirba tarptautinėse komandose“, – teigia T. Šarapovas.

Skaitykite daugiau čia.