Tinklalapio logotipas
Grįžti

Išrinkti STEAM mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ finalistai ir laureatai
event 2018-05-31 domain Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Išrinkti STEAM mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ finalistai ir laureatai

Baigėsi STEAM mokslų konkursas „Mūsų eksperimentas“. Šiemet jame dalyvavo beveik 300 mokinių, pateiktas 81 darbas. Konkurso darbų tematika – fizikos, chemijos, biologijos eksperimentai bei jų integraciniai ryšiai. Mokiniai kėlė hipotezes, numatė būsimų eksperimentų tikslą ir uždavinius, planavo eigą, fiksavo eksperimentus trumpuose filmuose. 

Ekspertai, vertinę konkursui pateiktus darbus, pažymėjo, kad konkurso darbų tematika, o ypač gebėjimas pateikti atliktus eksperimentus, tobulėja. Mokiniai ne tik kūrybiškai atlieka bandymus, bet ir geba vaizdžiai perteikti atliktą veiklą sukurtuose filmuose, turi tam reikalingų įgūdžių ir žinių. Tokius filmus galima naudoti ir kaip mokymo priemones bendraamžiams.

Konkurso organizatoriai – Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, partneris – Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centras. Vertinant mokinių eksperimentus dalyvavo ir Biologijos, Chemijos, Fizikos mokytojų asociacijų atstovai.

Baigiamasis konkurso renginys, kurio metu bus apdovanoti konkurso laureatai, vyks birželio 12 d. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre (Saulėtekio al. 7, Vilnius). Renginio pradžia – 11 val.

Kviečiamų konkurso dalyvių sąrašas