Tinklalapio logotipas
Grįžti

Įvardijo didžiausią matematikos egzamino problemą
event 2018-06-14 domain Delfi.lt

Įvardijo didžiausią matematikos egzamino problemą
Didžiausia matematikos egzamino problema – jį laiko ir A, ir B lygio mokiniai, teigia Vilniaus universiteto (VU) mokslo darbuotojas dr. Dainius Dzindzalieta.

Įvardijo didžiausią egzamino problemą
 
Po matematikos egzamino kilusi diskusijų audra nerimsta iki šiol. Vieni dvyliktokai skundžiasi, kad užduotys buvo neįveikiamos, kiti teigia, kad gauti teigiamą įvertinimą nebuvo sunku, tačiau aukštų balų nesitiki.
 
DELFI kalbintas VU mokslo darbuotojas dr. Dainius Dzindzalieta teigia, kad diskusijų po egzamino kiltų mažiau, jei būtų laikomi dviejų lygių egzaminai: A ir B lygio mokiniams.
 
„Kaip ir kiekvienais metais, didžiausia problema yra tai, kad egzaminą laiko ir A lygio mokiniai, kurie mokėsi išplėstinį kursą, ir tie, kurie mokėsi mažiau, B lygio mokiniai. Jie sprendžia to pačio lygio uždavinius. Yra sakoma, kad B lygio mokiniams nereikia visko išspręsti, kad reikia išspręsti tik pažymėtus uždavinius, bet natūralu, kad jie nori išspręsti viską ir išėję iš egzamino sako, kad pamatė tokių formulių ir uždavinių, kurių nėra gyvenime matę, nes to nesimokė“, – teigė D. Dzindzalieta.
 
Daugiau skaitykite čia.