Tinklalapio logotipas
Grįžti

IX Nacionalinė ekonomikos mokytojų konferencija: „Ekonomikos mokytojas – žingsniu priekyje“
event 2018-06-08 domain Ugdymo plėtotės centras

IX Nacionalinė ekonomikos mokytojų konferencija: „Ekonomikos mokytojas – žingsniu priekyje“

Kviesime Jus išgirsti naujausias ekonomikos tendencijas, išmėginti modernius edukacijos metodus, susitikti su kolegomis ir pasidalyti sukaupta patirtimi IX Nacionalinėje ekonomikos mokytojų konferencijoje „Ekonomikos mokytojas – žingsniu priekyje“.

Konferencijos data: 2018 m. rugpjūčio 24 d., penktadienis.

Vieta: „Swedbank“ centrinė būstinė (Konstitucijos pr. 20A, Vilnius).

Pradžia: 9 val.

Žaibiško technologijų progreso pasaulyje susiduriame su iššūkiu – pastebėti ir suvokti ekonomikos naujoves bei visuomet žiniomis lenkti išmaniaisiais prietaisais apsiginklavusį mokinį. Todėl šių metų konferencijos tema – „Ekonomikos mokytojas – žingsniu priekyje“.

Konferencijoje naujausias pasaulio ir Lietuvos ekonomikos tendencijas bei prognozes pristatys „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis. „Swedbank“ Skaitmeninės plėtros vadovas Gediminas Misevičius supažindins su intriguojančiomis mūsų kasdienį gyvenimą ir darbo rinką keičiančiomis technologijų srities naujienomis. Į mokymo procesą, savo pačių mintis ir emocijas kitaip pažvelgti interaktyvioje paskaitoje pakvies aktorius, lektorius Andrius Žebrauskas ir kiti įkvepiantys pranešėjai.

Preliminari konferencijos programa  

Registracija

Konferencijos dalyvių vietų skaičius ribotas, todėl kviečiame registruotis iki rugpjūčio 20 d. Pritrūkus vietų, pirmenybė bus teikiama anksčiau užsiregistravusiesiems.

Iki susitikimo rugpjūtį!

„Swedbank“ informacija