Tinklalapio logotipas
Grįžti

Jau galima registruotis į naujus „European Schoolnet“ akademijos internetinius kursus 
event 2018-03-05 domain European Schoolnet

Jau galima registruotis į naujus „European Schoolnet“ akademijos internetinius kursus 

„European Schoolnet“ akademija jau paskelbė 2018 metų internetinių kursų temas. Šiais metais atviruose internetiniuose mokymosi kursuose MOOC (Massively Open Online Course) daugiausia dėmesio bus skiriama muziejų potencialui, pirmiesiems mokymo metams, kalbos mokymui ir specialiesiems poreikiams klasėje. Be to, atskiras specialus kursas bus skirtas eTwinning projekto pristatymui.

Jau prasidėjo kelių atvirųjų kursų registracijos, kurie gali būti aktualūs mokytojams ar mokyklų vadovams:

„European Schoolnet“ akademijos kursas: mokymasis muziejuje

Europoje yra daugiau nei 10 000 muziejų, kurie yra vieni labiausiai lankomų objektų visame pasaulyje. Šiuolaikiniai muziejai tapo bendruomenės intelektinės traukos centrais, o technologijų plėtra leido jiems geriau pristatyti savo išteklius ir pagerinti lankomumą. Muziejai gali tapti puikiu įrankiu, kuris padeda mokytojams palengvinti mokymąsi. Mokytojai ir kiti švietimo specialistai turėtų naudoti muziejus kaip vertingas mokymo priemones ar išnaudoti juos kaip mokymosi erdves.

Pirmieji „European Schoolnet“ akademijos internetiniai kursai prasideda kovo 19 d. Jie atskleis, kaip panaudoti muziejaus erdvės potencialą mokymo procesui: kaip kurti strategijas ir aktyvias užduotis, plėtoti tinkamas muziejinio mokymosi kompetencijas. Registracija jau prasidėjo! Taip pat galite šio projekto naujienas skaityti tviteryje ar feisbuke.

Daugiau informacijos apie kursus.

Tyrimu paremtas mokymas „Life Sciences“ nuotoliniuose kursuose

Registruokis Europos mokyklų tinklo akademijos internetiniuose kursuose, kuriuos organizuoja „Amgen Teach“ projektas. Kursuose siekiama tobulinti pedagogines kompetencijas ir praktiką bei pagerinti koncepcinį gyvenimo mokslo supratimą, kuris padėtų toliau kurti ir integruoti tyrimais paremtą mokslo ugdymą (Inquiry-Based Science Education) (IBSE).

Šešių su puse savaičių kursas siūlo veiklų ir išteklių, itin naudingų gamtos mokslų pedagogams. Mokymuose dalyviai skatinami aptarti savo patirtį, iššūkius ir sėkmes. Kursas prasideda kovo 12 d.

Daugiau informacijos ir registracija.