Tinklalapio logotipas
Grįžti

Jaunimo demokratijos apdovanojimai
event 2018-03-29 domain Žinauviska.lt

Jaunimo demokratijos apdovanojimai

Jaunimo demokratijos apdovanojimai 2018 nori pažymėti jaunimo projektus, iniciatyvas ir veiklas, kurios atskleidžia dabartinius demokratijos sunkumus ir iššūkius. Demokratinė sistema visuomet turi būti toliau tobulinama pačių piliečių, o ypač jaunimo. Manai, kad gali būti demokratijos pranašu? Dalyvauk!

Dalyvauti konkurse gali, jei tau 14–27 m. ir pats organizavai projektą ar iniciatyvą, nori ir toliau dirbti socialinį darbą bei motyvuoti kitus jaunus žmones dalyvauti politikoje. Tavo projektas / iniciatyva gali būti tarptautinis jaunimo renginys, demonstracija, filmukų kanalas „Youtube“, politinis medijų projektas, turnyras vietinei bendruomenei ar kažkas visiškai kitokio, tačiau yra glaudžiai susijęs su demokratijos tema.

Ieškoma kūrybiškų ir įtraukiančių idėjų, kokių, mes tikime, tu tikrai turi! Tavo projektas gali trukti dieną, mėnesį ar metus, bet negali būti pasibaigęs iki 2018 m. balandžio 15 d. Geriausi projektai ar iniciatyvos bus apdovanoti  piniginiais prizais iki 3000 Eur, Bono mieste, per tarptautinės demokratijos apdovanojimus.

Teikti paraiškas galima iki 2018 m. balandžio 15 d.

Daugiau informacijos rasi čia.