Tinklalapio logotipas
Grįžti

Jaunimo idėjos Kauno miestui ir rajonui – nuo žiemos sodų ant daugiabučių stogų iki mokytojo kortelės
event 2018-03-21 domain 15min.lt

Jaunimo idėjos Kauno miestui ir rajonui – nuo žiemos sodų ant daugiabučių stogų iki mokytojo kortelės

„Jie drąsūs svajoti ir daryti dalykus, kuriuos suaugusieji kartais praranda norą daryti. Jie turi stiprius gebėjimus mokytis ir vadovauti. Jie skleidžia entuziazmą, kūrybiškumą, aistrą atrasti ir energiją veikti. Prisiminkime, kad sprendimai, kuriuos padarome šiandien, turės didelę įtaką tam, kokią ateitį turėsime. Tad kaip galime kurti ateitį, neįtraukdami tos ateities pagrindinių veikėjų – jaunimo?“ – sako programos „Kaunas 2022“ jaunimo platformos kuratorė Vaida Venckutė-Nagė.

Kauno miesto ir Kauno rajono moksleiviai buvo kviečiami teikti savo idėjas miestui ir rajonui, o jaunimo kūrybiškumas – stebino.

„Norėjome sužinoti, kas rūpi, kuo gyvena ir kokių dalykų pasigenda jaunimas. Jie buvo visiškai laisvi siūlyti idėjas, ar kaip mes įvardijome, pokyčius miestui, remdamiesi savo asmeninėmis patirtimis ir įžvalgomis. Nenorėjome uždėti kažkokių gairių, kurios apribotų jų kūrybiškumą.

„Kauno iššūkio“ programa siekiame aktyviai įtraukti moksleivius į „Kaunas 2022“ programos kūrimą ir siūlome juos pačius kurti sau patinkančias veiklas. O kad tai įvyktų sėkmingai, pirmiausia turime sužinoti, kas jiems rūpi“, – sakė V.Venckutė-Nagė.


Daugiau skaitykite čia.