Tinklalapio logotipas
Grįžti

Jaunos moters darbas banke nesužavėjo: save atrado tik tapusi mokytoja
event 2018-10-17 domain Delfi.lt

Jaunos moters darbas banke nesužavėjo: save atrado tik tapusi mokytoja

Kuo mažiau lieka laiko iki projekto „Mokytojai Lietuvai“ inicijuotos mokymosi kelionės į Suomiją, tuo nekantriau dienas skaičiuoja Klaipėdos Vitės progimnazijos matematikos mokytoja metodininkė Jurgita Kupšytė-Karbauskė. Jaunai mokytojai svaigsta galva nuo atsiveriančios galimybės „pačiupinėti“ pavyzdžiu visame pasaulyje laikomą Suomijos švietimo sistemą: Jurgita tikisi atrasti joje tai, kas toje šalyje dirbantiems mokytojams suteikia kūrybos laisvę, padaro jo darbą ir visą mokymosi procesą įdomų.

Kasmet – po stažuotę

„Maxima Grupės" inicijuoto projekto komisijos išrinkti mokytojai spalio 26 d. išvyks į 10 dienų mokymus Suomijoje.

Klaipėdos universitete baigusi matematikos studijas, Jurgita įsidarbino banke klientų aptarnavimo specialiste, bet nepraėjus nė metams pajuto, kad kasdienė rutina vis labiau vargina. Nusprendusi susirasti kitą darbą, netikėtai gavo pasiūlymą dirbti matematikos mokytoja. „Prieš dešimtmetį apie pedagogo profesijos prestižą dar niekas nediskutavo, negalvojau ir apie riziką – supratau, kad bus įdomu ir ryžausi pabandyti“, – juokiasi matematikė.

J. Kupšytė-Karbauskė įsitikinusi, kad prestižas labiausiai priklauso nuo paties mokytojo, jo siekio tobulinti ne tik profesines žinias, bet ir bendrąsias kompetencijas. Jurgita kasmet dalyvauja įvairiuose seminaruose, konferencijose, mokymuose, inovacijų forumuose.

Daugiau skaitykite čia.