Tinklalapio logotipas
Grįžti

Jaunųjų medijų kūrėjų stovykla „Medijų akademija. Mitų detektyvai“
event 2018-09-17 domain Žinauviska.lt

Jaunųjų medijų kūrėjų stovykla „Medijų akademija. Mitų detektyvai“

Jaunasis medijų kūrėjau, nori tobulėti ir išmokti kurti aukštos kokybės istorijas? Tau kelia susirūpinimą viešojoje erdvėje plintantys mitai ir klaidinga informacija? Jeigu į šiuo klausimus atsakei taip, dalyvauk stovykloje „Medijų akademija. Mitų detektyvai“! Stovyklos metu 20 jaunųjų talentų, suskirstytų į komandas, kurias sudarys redaktoriai, operatoriai, montuotojai, fotografai ir žurnalistai, semsis patirties iš žinomų lektorių ir mokysis kurti multimedijos pasakojimus.

Pasakojimų tema – mitai apie Europos Sąjungą. Stovyklos metu išgirsi žymių visuomenės ir žiniasklaidos veikėjų pranešimus apie mitus, melagingas naujienas, ekonomiką ir žurnalistiką, dalyvausi diskusijose ir atliksi praktines užduotis kartu su komanda.

Stovykla vyks 2018 m. spalio 11–12 d. ir spalio 19–20 d. Vilniuje ir Trakiuose (konferencijų centre „Margis“). Veiklas modernuos – multimedijų agentūros „Nanook“ komanda: Karolis Pilypas Liutkevičius, Mindaugas Drigotas, Berta Tilmantaitė, Karolis Vyšniauskas. Dalyvavimas nemokamas.

Registruokis čia iki 2018 m. rugsėjo 30 d.

Preliminarią programą rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Europos Komisija.