Tinklalapio logotipas
Grįžti

Jaunųjų žurnalistų festivalis „Dramblys“
event 2018-04-04 domain Žinauviska.lt

Jaunųjų žurnalistų festivalis „Dramblys“

Jaunųjų žurnalistų festivalis „Dramblys“ – tai trijų dienų jaunųjų žurnalistų susitikimas, į kurį iš visos Lietuvos susirenka moksleiviai, studentai, jaunieji žurnalistai ir jų mentoriai. Renginys skirtas ne tik tiems, kurie užsiima žurnalistika, bet ir kiekvienam aktyviam jaunam žmogui, kuriam svarbu išmanyti visuomenės informavimo priemonių veikimo principus bei jų poveikį.

Festivalio metu įvairiomis žurnalistikos ir žiniasklaidos temomis vyksta paskaitos, kūrybinės dirbtuvės, diskusijos, socializacijos. Ilgalaikis šios iniciatyvos tikslas – suburti kuo daugiau jaunų bendraminčių, perimti patirtį iš vyresniųjų šios srities atstovų bei dalintis ja tarpusavyje, ugdant socialiai atsakingą, profesionalią ir etišką jaunųjų žurnalistų kartą.

Šiais metais festivalis vyks balandžio 6–8 d. Renginio metu dalyviai mokysis žurnalistikos pagrindų ir kalbės apie žiniasklaidos laisvę Lietuvoje bei pasaulyje. Bus ieškoma atsakymo į klausimą, kaip žiniasklaida turi elgtis tiesiogiai susidūrusi su vidinėmis ir išorinėmis laisvo žodžio problemomis.

Jeigu tau 14–29 m., esi laukiamas festivalyje. Dalyvio mokestis 15 Eur.

Registruotis gali iki 2018 m. balandžio 4 d.

Daugiau informacijos ir registraciją gali rasti čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Vilniaus universiteto studentų atstovybė Komunikacijos fakultete.