Tinklalapio logotipas
Grįžti

Jono Pauliaus II gimnazijoje atidaryta moderni biochemijos ir chemijos laboratorija
event 2018-05-21 domain Diena.lt

Jono Pauliaus II gimnazijoje atidaryta moderni biochemijos ir chemijos laboratorija

Naująją biochemijos ir chemijos laboratoriją, atidarytą Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje, išbandė Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas ir Šilainių seniūnas Virginijus Naruševičius.

Penktadienis gimnazijai buvo svarbi diena. Tądien su renginiais, skirtais gimnazijos globėjo šv. Jono Pauliaus II gimtadieniui, buvo surengtas ir oficialus naujosios modernios laboratorijos atidarymas.

Renovuotoje aplinkoje mokytoja Raminta Svidinskaitė vadovavo puikiai pavykusiam pirmajam bandymui – Kauno arkivyskupas L.Virbalas ir Šilainių seniūnas V.Naruševičius pademonstravo šarmų ir rūgščių savybes.

"Gimnazijos bendruomenei svarbi dvasinio, socialinio ir gamtamokslinio ugdymo dermė, aktualūs ir tikslūs šv. Jono Pauliaus II žodžiai: “Tikėjimas ir protas – tai lyg du sparnai, kuriais žmogaus dvasia pakyla į tiesos kontempliavimą“, – sakė gimnazijos direktorė Ramutė Latvelienė.

Jos teigimu, vienas iš prioritetinių gimnazijos kolektyvo tikslų yra modernizuoti mokymosi aplinkas, kuriose atsiveria galimybės ugdyti kritinį mąstymą ir praktinį suvokimą per gamtamokslinių dalykų mokymą.

Daugiau skaitykite čia.