Tinklalapio logotipas
Grįžti

Jungtinės Karalystės princas Edwardas ir prezidentė D. Grybauskaitė įteikė apdovanojimus iniciatyviems jaunuoliams
event 2018-10-22 domain Alfa.lt

Jungtinės Karalystės princas Edwardas ir prezidentė D. Grybauskaitė įteikė apdovanojimus iniciatyviems jaunuoliams

2018 m. spalio 10 d. Valdovų rūmuose vyko Duke of Edinburgh‘s Award aukso ir sidabro ženklelių įteikimo ceremonija DofE programą įvykdžiusiems Lietuvos jaunuoliams. Ceremonijoje dalyvavo ir apdovanojimus teikė Jungtinės Karalystės princas Edwardas, Vesekso grafas, ir Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė, Jungtinės Karalystės ambasadorė Lietuvai Claire Lawrence, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ir kiti garbūs svečiai. 

Į iškilmingą ceremoniją buvo pakviesti 9 mokiniai iš Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos ir 13 mokinių iš kitų Lietuvos miestų, įvykdžiusių aukso ir sidabro ženklelių programų reikalavimus. Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos mokiniams princas Edwardas įteikė 3 aukso ir 6 sidabro ženklelius, liudijančius, kad jie įvykdė savo priimtus iššūkius.

The Duke of Edinburgh’s International Award (DofE apdovanojimai) yra pasaulyje gerai žinoma jaunimo mokymosi iš patirties programa, ugdanti atsakingus piliečius ir suteikianti praktinių įgūdžių. Tai savanoriška veikla, nepripažįstanti jokios konkurencijos, skatinanti savęs pažinimą ir tobulėjimą. Dalyviai kryptingai ugdo įgūdžius, sportuoja, savanoriauja ir kartu su komanda eina į žygius. Kiekvienai veiklai išsikelia tobulėjimo tikslus ir jų siekia. DofE programa visuomet yra iššūkis, tačiau kartu ir linksmas nuotykis. Dalyvaudamas gali pasirinkti vieną iš trijų programos sudėtingumo lygių: bronzos, sidabro, aukso.

Daugiau skaitykite čia.